קבוצות רכישה

רכישה של דירה או נכס מקרקעין כלשהוא, הינה העסקה החשובה ביותר בחיים ואין להקל בה בראש, יש לבחור עו”ד בעל נסיון רב שיקל על העסקה, שיוביל לתוצאה הטובה ביותר ולהגנה מקסימלית על הרכוש שנקנה וכן יאפשר את הטבות המס המקסימליות.

כל רכישה, של נכס מקרקעין מכל סוג שהוא, בין אם מדובר בדירת מגורים, בית פרטי, או בניין או קרקע, הינה עסקה ייחודית, שמושקעים בה תעצומות כספיות אדירות, כל חסכונותיו של אדם, לא פחות מכך. 

כל רכישה של נכס מקרקעין, בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן, בית פרטי, דירה או בניין מגורים או רכישת קרקע כשלעצמה, הינה עסקה מורכבת ביותר, שנדרשת ירידה לפרטים הקטנים, ושמושקעים בה סכומי כסף לא מבוטלים לעתים כל חסכונותין של אדם.

לכל עסקת מקרקעין שכזו, יש היבטים משפטים מורכבים ביותר, סבוכים, לא פשוטים, אשר נוגעים הן לרישום הזכויות, הן לטיב הזכויות במקרקעין, הן להיבט המס בגין רכישת הנכס (סוג העסקה- רכישה, העברה ללא תמורה, העברה אגב גירושין) ופרמטרים רבים שצריך לבחור כיצד לפעול לגביהם בצורה הנכונה והטובה ביותר עבור הלקוח.

בפרט הדברים נכונים, כשמדובר בדירה מקבלן, שבה הקבלן דורש נוסח סטנדרטי של חוזה, וכל תיקון שמצליח להשיג העו”ד, משליך על דיירים אחרים, ועל כך יש מלחמה קשה ביותר.

כדי שעסקה זו תהיה מוצלחת, ושהסכם הרכישה יגן על כל האינטרסים והזכויות של הרוכש או הקונה (תלוי את מי נייצג בעסקה, לעתים אף מייצגים את שני הצדדים) במיוחד מול קבלן בעסקת מכר יד ראשונה מקבלן, מומלץ ביותר לפנות לעו”ד אייל בסרגליק ולעו”ד סהר בירי ממשרדו.

כך, תקבלו ליווי אישי מקצועי צמוד ומוצלח, תוך הדגשת כלל הסוגיות המשפטיות המיסויות, שעלולות, בלא ליווי נכון, להיות הרות אסון.

כדי לבחור את המשרד נדרש משרד ספציפי עם התמחות ספציפית.

עו”ד בסרגליק, ייצג בעבר את איזורים ושו”פ, תשתיות נפט ואנרגיה, קו מוצרי דלק, משפחת קופל וחברות הביטוח שלה, כלל התושבים של גבעת עמל, ואינספור משפחות בדואים בדרום (משפחת אבו ג’אמה, נסראסה, ועוד רבות אחרות), כמו כן הוא מייצג את הקבלן ירון סולמי, נופר ולינוי בע”מ, וייצג בעסקאות רכישה מורכבות מול אפריקה ישראל, עסקאות בגוש הגדול, ובאיזורים של חריש וכן של אורנית, עסקאות תמ”א 38- מול גריפין בע”מ, התחדשות אורבנית הזמיר- קרית אונו, ר.ש.ת בנייה בע”מ בעסקאות תמ”א 38, בעסקות פינוי בינוי, וכן בתביעות כנגד דיירים סרבניים וליקויי בניה.

עו”ד בירי טיפלה בעבר, באפריקה ישראל, דניה סיבוס, במתחם סומל, קינג ג’ורג’ ודיזינגוף, בעלי קרקע בפרוייקט תל השומר “בית בפארק” המשווק על ידי גינדי, 

בפרוייקט צמרות בעפולה, בפרוייקטים של תמ”א בצפון ובנשר, בחברות הניהול וקבוצות רכישה בשכונת כרמי גת מהקמת מרכז מסחרי ועד איכלוסו והשכרתו לבעלי עיסוקו.

כמו כן, ייצגה מספר רב של דיירים בפרוייקטים בקרית אונו, חולון, ראשון לציון, רוכשי דירות מול חברות מובילות כגון: חג’ג, איזורים, שיכון ובינוי, ברזילי, יוסי אברהמי, בפרוייקטים למסחר ומגורים בכל הארץ. 

ליווי וניהול משפטי של משרדים ועסקים, קרי ליווי צמוד של שכירויות לבתי עסק, חנויות, מסעדות ומתחמי מסחר שונים, החל משלב זיהוי הנכס, חתימת העסקאות ועד לליווי שוטף ומעקב בכל תקופת השכירות וכן חידוש ההסכמים מעת לעת ועל פי צורך.

העסקים הם בין היתר- קליניקות /מרפאות, בתי מסחר, חנויות ציוד שונות, מקומות בילוי.

טיפול בתושבי חוץ:
ייצוג וליווי לקוחות שמתגוררים בחו'”ל והם בעלי נדל״ן מניב בישראל.

כדי לבחור בעסקה החשובה ביותר בחיים, במקום הנכון, יש לבחור שעורך הדין שלכם, יהיה כזה ששייך למשרד עו”ד הסכמי רכישה, משרד עו”ד חוזי מכר או משרד עו”ד חוזים שהוא הכי טוב, והכי מנוסה וממוקצע בתחום.

לעו”ד בסרגליק 17 שנות נסיון בעסקאות נדל”ן ובהסכמי רכישה, בתביעות פינוי ובתמ”א 38, והסכמי נדל”ן  הכי טוב, מנוסה ומומחה בתחום.

על מנת לוודא שתקבלו את הטיפול המקצועי הטוב ביותר, ללא פשרות וללא היסוס, ללא תקלות או פגמים, מומלץ לעשות סקר שוק יסודי, שלא תלוי רק במחיר אלא בטיב הייצוג, ולבחור משרד עו”ד הסכמי רכישה, חוזה מכר/הסכמי מכר, או משרד עו”ד חוזים ממוקצע ומומחה בתחום, שמציג נסיון עשיר ומוניטין מעולה, כמו משרדו של עו”ד אייל בסרגליק.

עבודתנו כרוכה בקשר ישיר מול בכירים במערכת המשפט וענף הנדל”ן, לרבות רשויות מקומיות, מנהל מקרקעי ישראל, לשכות רישום המקרקעין, יזמים, אנשים פרטיים, חברות בנייה, משווקי ומנהלי נכסים ואדריכלים מובילים.

פגישת ייעוץ עם עו"ד אייל בסרגליק תספק לך 4 דברים:​