עתירות לבג”צ

משרדנו הוא בעל ניסיון רב בהגשת עתירות מנהליות, עתירות לבג”צ ולבית המשפט לעניינים מנהליים.
העתירות הן במגוון רחב של נושאים: עתירות מול שב”ס, מול ועדה לכלי ירייה, עתירות בגין פיטורין בתפקידים ציבוריים, עתירות בגין חיובי ארנונה, עתירות אסיר ועתירות נוספות.
 
העתירות לבג”צ דורשות סוג ליטיגציה שונה, הכולל בתוכו רכיב “הופעתי” פרפומרי בפני בית המשפט העליון ובפני בית המשפט לעניינים מנהליים.
 
העתירות, לא נשענות על כך שהערכאה אשר מופיעים בפניה, תבחן ראיות מחדש, ולרוב בתי המשפט אומרים “החומר בפנינו”.
 
לכן כבר בכתיבת העתירה, יש לבחור בעורך דין  המנוסה ביותר והנכון ביותר, על-מנת שיציג את הדברים בצורה מדויקת על מנת שהעתירה תישמע, ולא תידחה על הסף.
 
לכן, דווקא הבחירה בעו”ד מנוסה וליטיגטור מנוסה, משליכה ישירות על התוצאה בעתירה.
כמובן, שלעתים בתי המשפט שולחים לסיכומים את התיק, לאחר דיון, ואז נדרשת כתיבה נכונה והצגה נכונה של הדברים.
משרדנו מעורה היטב בתחומי המשפט המנהלי, על כל סוגיו, הייצוג אינו מתמצה רק בהליכים בפני בג”ץ, וההליכים המקדמיים שמובילים לעתירה (שאף אליהן נדרש ליווי צמוד והנחיה) אלא גם בפני ערכאות אחרות ובראשן בתי המשפט לעניינים מנהליים, שאליו הועברו סמכויות רבות מבג”ץ, בשל העומס.
 
משרדנו בעל נסיון בתחום זה של מעל 16 שנים.  בין התקדימים שנלמדים עד היום בפקולטות למשפטים בבתי הספר, קיים תקדים בנושא רשיון נשק ושיקול הדעת המשטרתי בעניין רישוי נשק (כהן), ותקדים בנושא קבורה ימית (פרשת אבני), ותיקים רבים נוספים.

פגישת ייעוץ עם עו"ד אייל בסרגליק תספק לך 4 דברים:​

נושאים נוספים באתר

עו”ד תכנון ובניה

הואשמתם בעבירות פליליות בתחום התכנון והבנייה? טיפול ממוקד בתיקים הנוגעים לתחום התכנון והבניה, הוא נדרש בכדי להמשיך בפרוייקטים

קרא עוד »