נדל”ן ומקרקעין

אחד הנושאים המורכבים ביותר בעולם המשפט, מתייחס לתחום של נדל”ן ומקרקעין. תחום זה הוא רחב מאוד, לא רק בגלל שהוא מכיל מגוון רחב של התייחסויות שונות אלא גם בגלל שהוא כולל מגוון רחב של חוקים, תקנות, מסין, דברים שעורך הדין צריך לדעת ולתת את ההתייחסות שלו.

תחום נדל”ן ומקרקעין, כולל כמואר מגוון רחב של נושאים בתוכו, החל ממכירה והשכרת מבנים, החכרה, רכישת קרקעות, עסקאות קומבינציה, תמ”א 38, שיפוצים, ועוד. בתוך כל זה על עורך דין שמתעסק בנושא לדעת כיצד ללוות את הלקוח שלו דרך היבטים שונים, כשבין היתר אל התחום נכנסים אלמנטים כגון חוק החוזים, חוזי מכר והשכרה, וכן עורך דין נדל”ן ומקרקעין אמור גם לדעת כיצד לנהל משא ומתן, שכן הרבה פעמים הוא מייצג את הלקוח שלו, לא רק בבית משפט או בועדות בנייה שונות אלא גם בהיבטים נוספים בתחום, למשל ניהול מו”מ על רכישה או מכירה של נכס או שטח.

כמובן שלשם כך על העורך דין לדעת בדיוק את כל החוקים והסעיפים שעוסקים בתחום. עורך דין לא יכול להגיע להתדיינות כשהוא מייצג את הלקוח שלו מבלי לדעת את הנושא עליו הוא אחראי. לא משנה אם מדובר בייעוץ, משא ומתן או כל דבר אחר.

צריך לזכור, ההחלטה באיזה עורך דין לבחור, מתבססת, בדרך כלל, על מספר פרמטרים. למשל, ניסיונו של עורך הדין. רצוי לבחור עורך דין מנוסה שמכיר את התחום היטב. הוא גם ידע להשתמש בידע והניסיון שלו בשביל להשיג ללקוח שלו את מה שהוא מחפש וגם יהיה מאוד קשה לעבוד עליו.

בנוסף, רצוי לקחת עורך דין שיש לו צוות גדול שעוזר לו. ניהול תיק בבית משפט הוא לא דבר פשוט, בפרט אם מדובר בתיק נדל”ן או מקרקעין. לכן חשוב שעורך דין יגובה על ידי צוות מקצועי שידע לעמוד לעזרתו.

נקודה אחרונה, רצוי לקחת עורך דין שהוא זמין ונגיש, מישהו שיוכל לעמוד לצידנו בכל עת ולעזור לנו לסיים את התהליך כמה שיותר, עלינו לזכור ככל שהתהליך יסתיים מהר יותר, כך גדלים הסיכויים שנשלם פחות.

לסיום, אם אתם מחפשים עורך דין נדל”ן ומקרקעין שמתמה בתחום, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. משרדו של עו”ד אייל בסרגליק, הוא מהמשרדים המובילים בתחום של מקרקעין ונדל”ן, אתם מוזמנים לפנות למשרד עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר שלנו.      

משרדנו בעל נסיון בתחום זה של מעל 16 שנים.

פגישת ייעוץ עם עו"ד אייל בסרגליק תספק לך 4 דברים:​