עריכת הסכמים מקרקעין

מעוניינים לרכוש נכס מסחרי או למגורים? צריכים ייעוץ משפטי?

עריכת הסכמים מקרקעין היא תחום מורכב הדורש הן ידע בנושאי תכנון ובנייה והן ידע בחוזים ודיני מקרקעין. הסכמי מקרקעין יכולים לפגוע בזכויות של צד אחד או יותר בהסכם ולהשפיע עליו מבחינה כלכלית באופן משמעותי. אם כן, הליווי המשפטי במקרה זה הוא הכרחי ויכול להוות בסיס לניסוח הסכם אמין והדדי אשר ישרת את האינטרסים הכלכליים והאישיים שלכם בעסקה. מקרים של מרמה בהסכמי נדל”ן הינם נפוצים בישראל ובדיקה של כל סעיף בהסכם יכולה להבטיח לכם כי הזכויות שלכם ישמרו במידה והצד השני לא יעמוד בהסכם. חוזים סטנדרטיים במקרה זה לא רלוונטיים וכל עסקת נדל”ן טומנת בחובה נושאים וסעיפים הרלוונטיים במיוחד לאופי העסקה עצמה.

עריכת חוזה קנייה עם עורך דין מקצועי

הסכם המכר במקרה של קניית נכס, צריך להקנות כלים משפטיים חזקים אשר יאפשרו לכם לאכוף על בעל הנכס לעמוד בהסכם. עריכת חוזה קנייה עם משרד עורכי דין המתמחה בתחום דיני מקרקעין, יסייע לכם במידה ובעל הנכס אינו מעוניין להשלים את העסקה למרות שחתם על ההסכם. בנוסף לכך, ישנם מיסי מקרקעין אשר המוכר נדרש לשלם כחלק מהעסקה. במידה והוא אינו משלם את המיסים הנדרשים, חשוב שהמיסים לא יושתו עליכם וזאת ניתן לבצע עם הוספת הסעיפים הרלוונטים בהסכם המכר שלכם לפני החתימה על ההסכם מול בעל הנכס.

ניסוח ועריכת הסכם קנייה בתהליך ניהול משא ומתן

אחד היתרונות המשמעותיים בעריכת הסכם קנייה בליווי משפטי של עורך דין מקרקעין, בא לידי ביטוי ביכולת ניהול משא ומתן יעילה יותר מול בעל הנכס. כאשר יש בידכם את הידע הרלוונטי הנוגע לנכס אותו אתם מעוניינים לקנות, יהיה לכם סיכוי טוב יותר בתהליך המשא ומתן מול בעל הנכס. עורך דין המתמחה בדיני מקרקעין, יסייע לכם הן בניסוח ועריכה של הסכם המכר והן בניהול המשא ומתן מול בעל הנכס במטרה לשרת את האינטרסים הכלכליים שלכם בהסכם.

משרד עורכי דין לעריכת הסכמים מקרקעין

לעריכת הסכמים מקרקעין עם משרד עורכי דין מנוסה וותיק, צרו קשר עם משרד עורכי דין אייל בסרגליק המוביל את תחום המקרקעין כבר למעלה מעשור. המשרד מנוהל על ידי עורך הדין אייל בסרגליק הנחשב לעילוי בתחום המשפטי ומוביל כיום תיקים משפטיים מורכבים בבתי משפטי באיזורים נרחבים בארץ.

 
 

פגישת ייעוץ עם עו"ד אייל בסרגליק תספק לך 4 דברים:

  1. תשפוך עבורך אור בנושא:

עריכת הסכמים מקרקעין

       2. תספק לך את המידע הדרוש להתנהלות נכונה בשלב ההתחלתי של התלונה / החקירה, ההליך.

       3. וכשתדע בפני מה אתה עומד ועו”ד בסרגליק לצידך, יעלמו הספקות ותבוא גם התקווה.

       4. עו”ד בסרגליק ילווה את התהליך כאילו הוא הלקוח וזה מאבק חייו עבורך.