עורך דין פלילי

מחפשים עורך דין פלילי?

כזה אשר שמו הולך לפניו וייצג זה לא מכבר לא מעט לקוחות מוכרים וידועים? הגעתם למקום הנכון! משרד עורכי דין בסרגליק ושות’, הוא בין המשרדים הידועים והמובילים באזור המרכז. עו”ד בסרגליק צבר במהלך השנים ניסיון רב בייצוג נאשמי עבירות פליליות, ובנוסף, הוא יו”ר הוועדה לעניינים פליליים של מחוז תל אביב ויו”ר הפורום הפלילי ארצי.
 
הקשר שלנו ללקוחות

אם הואשמתם בעבירה פלילית כזו או אחרת, פנו אלינו בהקדם לשם קבלת ייעוץ. אנו מאמינים בלב שלם, שלכל אדם ואזרח מגיע הייצוג המשפטי הטוב ביותר, ללא קשר לעבירה אותה ביצע. אנו דואגים להעניק ללקוחותינו את הטיפול המשפטי המסור ביותר, מלווים אותם מתחילת הדרך ועד סופה, כאשר אנו מגלים רגישות ללקוחותינו הרבים, מטים אוזן קשבת, ובעיקר, זמינים כל העת. מבחינתנו כל תיק משפטי הוא אתגר אותו יש לנצח.
 
אודות המשפט הפלילי בארץ

על כל אזרח במדינה מוטלת החובה להתנהג ולהתנהל על פי קודים של התנהגות נורמטיבית, כזו אשר איננה מפרה את החוקים או הכללים. באמצעות המשפט הפלילי, ניתן להגדיר מה חוקי ומה איננו נחשב לכזה, ועל פי כך על האזרחים לנהוג. כאשר אדם כלשהו מבצע עבירה פלילית, שלאחריה הוא גם נתפס, יהיה עליו לעבור משפט פלילי, כאשר בסוף ההליך יחליט בית המשפט בין אם להרשיעו או בין אם לזכותו. הגורמים הרלוונטיים לעבירות פליליות הם המשטרה, מערכת התביעה אשר מייצגת את המדינה, וכמובן בית המשפט. מתפקידה של התביעה, להוכיח לבית המשפט שאכן כל הכתוב בכתב האישום אמת הוא. והיה וצלחה במשימתה, בית המשפט ירשיע את הנאשם, והיה ונכשלה, הוא יזוכה.
 
מדוע לפנות למשרדינו?

למעט העובדה כי מדובר באחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בארץ, המעסיק עורכי דין מהשורה הראשונה, המשפטנים שלנו מגלים שליטה אבסולוטית בכל הקשור לסדרי הדין ולחוק העונשין. הם בקיאים ברזי הדין הפלילי מלפני ולפנים, ומכירים את כל הנפשות הפועלות והגורמים הרלוונטיים לטיפול בתיק. והיה והואשמתם בעבירה פלילית, לליווי המשפטי משקל רב, ויש לו השפעה רבה על גורלכם.

פגישת ייעוץ עם עו"ד אייל בסרגליק תספק לך 4 דברים:

  1. תשפוך עבורך אור בנושא:

עורך דין פלילי

       2. תספק לך את המידע הדרוש להתנהלות נכונה בשלב ההתחלתי של התלונה / החקירה, ההליך.

       3. וכשתדע בפני מה אתה עומד ועו”ד בסרגליק לצידך, יעלמו הספקות ותבוא גם התקווה.

       4. עו”ד בסרגליק ילווה את התהליך כאילו הוא הלקוח וזה מאבק חייו עבורך.