עורך דין פלילי מומלץ

איפה תוכלו למצוא עורך דין פלילי מומלץ?

בחיפוש אחר עורך דין אשר ילווה אתכם בדיונים הבאים בבית משפט, כדאי לדעת כי עורך דין מקצועי בעל ניסיון יוכל לעזור לכם בצורה משמעותית בהתמודדות עם הטענות נגדכם בחקירות המשטרה ובבית המשפט. הטענות נגדכם יובאו לדיון בבית המשפט ואתם תוכלו להעלות את הטענות שלכם לגבי העבירה הפלילית בה אתם מואשמים. בעת הדיונים מול השופט, יציג עורך הדין את הטענות שלכם על מנת לסתור את הטענות נגדכם.
 
ייצוג בעבירות פליליות של צווארון לבן
 
עבירה של צווארון לבן היא לעיתים רבות מורכבת ודורשת דיונים רבים על מנת להעלות את כל הטיעונים הנוגעים לעבירה הפלילית, ובפרט לגבי היסוד הנפשי של העבירה, שכן מדובר בעבירות מורכבות. בעבירות צווארון לבן ניתן לראות מספר נאשמים, או אנשי קשר הקשורים לנאשם, אשר נדרשים להגיע לתת עדות בבית המשפט ולעתים תכופות אף “עדי מדינה”. במקרים הללו כדאי להיות מיוצג על-ידי עורך דין המתמחה בתחום הצווארון הלבן ולקבל ליווי מלא לכל אורך הדיונים הארוכים הנוגעים לעבירה הפלילית בה אתם מואשמים.
 
סיוע של עורך דין במקרה של מעצרים
 
אם נעצרתם ואתם לא מוצאים את הדרך לנהל את ההליך המשפטי שלכם ללא שחרור, ומוצאים שבתי המשפט מאריכים את המעצרים שלכם בצורה חוזרת ונשנית כדאי לכם לפנות בהקדם לסיוע של עורך דין בתחום הפלילי על מנת שידרוש את השחרור שלכם לפחות למעצר בית.
במקרה של בקשה למעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נדרש אף ביתר שאת, ייצוג על ידי עורך דין הבקיא בתחום המעצרים, כדי שיבחן את חומר הראיות ושימקסם את האפשרות לשחרור לחלופה.

עו”ד בסרגליק, שחרר במאות תיקים בחלופות מעצר או בשחרור מוחלט, ובעל נסיון עתיר בשחרור במעצרים כולל בתיקים אשר עורכי דין אחרים, לא הצליחו לשחרר בהם, בין היתר, השחרור של אלאור אזריה ל”מעצר פתוח” שחרורים בפרשיות מטענים, שחרור נאשמים בתיקי עבירות צווארון לבן, בין היתר חשודים בעבירות של מאות מליוני שקלים (פרשיות של חשבוניות פיקטיביות כמו בני לוד, או פרשת הטבק בנצרת, פרשיות השוחד של נתיבי ישראל, תעשייה אוירית, עזר מציון, ורבות אחרות).

האם יש סיכוי כלשהו לקבל זיכוי בבית המשפט?
 
התשובה היא בהחלט כן! גם אם מציעים לכם עסקת טיעון ואתם מאמינים בחפותכם, אל תוותרו!
אם אתם מעוניינים בייעוץ וליווי של עורך דין להליך המשפטי שלכם, מומלץ לכם לפנות למשרד עורכי דין אייל בסרגליק. צוות משרד עורכי דין אייל בסרגליק יסייע לכם בנושאים הקשורים לתיק הפלילי שלכם, כגון:
 
– הוצאה ממעצר עד תום ההליכים.
– שחרור ממעצרים.
–   ייצוג בבית המשפט.
– זיכוי בבית המשפט.
 
מעצר או האשמה בעבירה פלילית לא מחייבת אתכם להתמודד לבד. צוות משרד עורכי דין אייל בסרגליק ידאג להיות לצידכם לאורך כל הדיונים בבית המשפט ולסייע לכם בצורה המקצועית ביותר במטרה שתצאו זכאים.
 
עורך דין פלילי מומלץ ממשרד עורכי דין אייל בסרגליק.
 
אם אתם מתלבטים לגבי איזה עורך דין פלילי מומלץ לפנות אליו, הגיע הזמן להפסיק להתלבט! פנו עכשיו למשרד עורכי דין אייל בסרגליק.

פגישת ייעוץ עם עו"ד אייל בסרגליק תספק לך 4 דברים:

  1. תשפוך עבורך אור בנושא:

עורך דין פלילי מומלץ

       2. תספק לך את המידע הדרוש להתנהלות נכונה בשלב ההתחלתי של התלונה / החקירה, ההליך.

       3. וכשתדע בפני מה אתה עומד ועו”ד בסרגליק לצידך, יעלמו הספקות ותבוא גם התקווה.

       4. עו”ד בסרגליק ילווה את התהליך כאילו הוא הלקוח וזה מאבק חייו עבורך.