עורך דין פלילי בצפון

אם אתם מחפשים אחר עורך דין פלילי בצפון, אין ספק כי הגעתם למקום הנכון! משרד עורכי דין בסרגליק ושות’, הוא בין המשרדים המובילים בארץ, שזה לא מכבר צבר לעצמו לא מעט לקוחות מרוצים שיוכלו להעיד על הצלחותיו הרבות. אנו מייצגים במקצועיות ונאמנות אין קץ, אנשים שהואשמו או שהם חשודים בביצוע עבירות פליליות. מכיוון שהדין הפלילי הינו מורכב למדיי, רצוי לבחור אך ורק משרד המעסיק עורכי דין שצברו ניסיון רב והם בעלי ידע נרחב ומעמיק בתחום המשפט הפלילי.
 
את מי אנו מייצגים?

משרדינו מייצג כל אדם באשר הוא אשר הואשם בעבירה פלילית כזו או אחרת, ואנו מאמינים כי מגיע לו הייצוג המשפטי הטוב ביותר. ישנם אנשים נורמטיביים אשר ביצעו עבירות בפעם הראשונה, וכאלה להם שורה של עבירות פליליות. אנו מנהלים משפטים של אנשי צווארון כחול ואנשי צווארון לבן, לרשותנו עומדים מומחים בתחום המשפט הצבאי, וגם עוסקים בתיקים פליליים הרבה יותר חמורים ומייצגים אנשים אשר הואשמו במעשי אלימות, אונס, סמים, עבירות רכוש ועוד, מספר המקרים וסוגי האישומים הוא רב. אנו עתירי ניסיון בתחום המשפט הפלילי, וכאשר אנו מעניקים ייעוץ ללקוחות, אנו מתייחסים אל כל מקרה לגופו, שכן אין מקרה אחד דומה לשני.

אנו מייצגים בסוגים רבים של עבירות, אשר הינן במישור הפלילי. יכולים להיות אלה אנשי צווארון לבן, בעבירות זיוף מירמה הלבנת הון הגבלים עסקיים וניירות ערך, שוחד ועוד. אנשי צווארון כחול, כאלה המואשמים בפשעים חמורים כמו עבירות אלימות, הטרדה מינית ופשעים מיניים (עבירות אינוס ומין), גניבה, מרמה, עבירות סמים, עבירות רכוש  סייבר ועוד ועוד חיילים אשר נפתח להם תיק פלילי במשטרה הצבאית או שוטרים שנפתח להם תיק פלילי במח”ש.
 
מדוע כה חשוב לבחור בעורך דין בעל ניסיון מוכח?

בחירת העורך הדין המתאים הינה בעלת חשיבות קריטית. כל מי שנחשד או הואשם בגין עבירה פלילית, עליו לשכור את שירותיו של עורך דין מסור, קשוב, כזה אשר יהיה זמין כל העת, ולא רק שעליו להיות מקצועי, אלא לגלות רגישות והבנה ללקוחותיו.
 
כאשר מדובר במשפט פלילי, לניסיון אותו צבר המשפטן משקל רב, וניסיון זה אף עלול להשפיע על תוצאות המשפט. עו”ד מנוסה יודע ומכיר היטב את דרכי התנהלותה של המערכת המשפטית, עליו לבנות את האסטרטגיה הנכונה, לדאוג להוכחות וראיות מוצקות ובעלות השלכות משפטיות. המטרה היא בסופו של דבר, שהכרעת בית המשפט תינתן על פי אמות הצדק, וכך להגיע לתוצאות הטובות ביותר בעבור הלקוח, ואת זאת יכול לעשות עורך דין שלזכותו נזקפות הצלחות רבות מן העבר ובעל ניסיון עשיר.

משרדנו בעל נסיון בתחום זה של מעל 16 שנים.

פגישת ייעוץ עם עו"ד אייל בסרגליק תספק לך 4 דברים:

  1. תשפוך עבורך אור בנושא:

עורך דין פלילי בצפון

       2. תספק לך את המידע הדרוש להתנהלות נכונה בשלב ההתחלתי של התלונה / החקירה, ההליך.

       3. וכשתדע בפני מה אתה עומד ועו”ד בסרגליק לצידך, יעלמו הספקות ותבוא גם התקווה.

       4. עו”ד בסרגליק ילווה את התהליך כאילו הוא הלקוח וזה מאבק חייו עבורך.