עורך דין פלילי בבאר שבע

האם אתם נחשדים בביצוע עבירה פלילית? האם הואשמתם בה? הסתבכתם עם החוק? מחפשים עורך דין פלילי בבאר שבע? ובכן, משרד עורכי דין בסרגליק ושות’, מתמחה בדין הפלילי ועוסק במגוון סוגים של עבירות פליליות. אנו מעסיקים עורכי דין מהשורה הראשונה, אשר זה לא מכבר צברו אינספור הצלחות משפטיות, זאת עקב הניסיון והידע הרב אותו צברנו במהלך השנים בתחום הדין הפלילי.

הפנייה לעורך דין פלילי

לא כל מי שפונה לעורך דין פלילי, אכן ביצע עבירה. אולם עדיין נזקפת לו הזכות לפנות לאיש מקצוע לשם קבלת ייעוץ. והיה ופניתם אל עורך דין עוד לפני שהוזמנתם לחקירה משטרתית, והוא ייצג אתכם מתחילת הדרך, גם בעת שהותכם במעצר, הסיוע שלו יהיה משמעותי ביותר, זאת בהשוואה לאנשים המגיעים לעורך דין בשלבים מאוחרים יותר.

מה נחשב לעבירה פלילית?

אנו מייצגים בסוגים רבים של עבירות, אשר הינן במישור הפלילי. יכולים להיות אלה אנשי צווארון לבן, בעבירות זיוף מירמה הלבנת הון הגבלים עסקיים וניירות ערך, שוחד ועוד. אנשי צווארון כחול, כאלה המואשמים בפשעים חמורים כמו עבירות אלימות, הטרדה מינית ופשעים מיניים (עבירות אינוס ומין), גניבה, מרמה, עבירות סמים, עבירות רכוש  סייבר ועוד ועוד חיילים אשר נפתח להם תיק פלילי במשטרה הצבאית או שוטרים שנפתח להם תיק פלילי במח”ש.
 
לאור  ריבוי סוגי העבירות, מומלץ ביותר לבחור עורך דין בעל ניסיון עשיר אשר יגלה שליטה מוחלטת בכל סוגי העבירות הפליליות, תוך כדי ידיעה והבנה כיצד מתמודדים עם העבירה הספציפית בה מואשם הלקוח.

לא רק מקצועיות משפטית

במשרדינו עובדים לא רק המשפטנים המקצועיים והמנוסים ביותר, הבקיאים בכל רזי הדין הפלילי ומכירים את התנהלות המדינה ובתי המשפט. אלה הם אנשים שבין היתר יודעים לגלות רגישות רבה כלפי הלקוחות, תוך מתן יחס אדיב, חם ואנושי. הרי מדובר באנשים שנקלעו למצבים לא קלים, לעיתים חרב המאסר מונפת מעל ראשם, וסביר להניח שהם סובלים מלא מעט מצוקות ומתחים.

צרו עמנו קשר עוד היום!

אם אתם נחשדים בביצוע עבירה פלילית, אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ. והיה ונחליט בדבר שיתוף פעולה ביננו, אנו נאבק בכל האמצעים הקיימים לרשותנו על מנת להוכיח את חפותם של לקוחותינו, תוך כדי מציאת הפתרונות הטובים ביותר בעבור הלקוח ולמען עתידו.
משרדנו בעל נסיון בתחום זה של מעל 16 שנים.

פגישת ייעוץ עם עו"ד אייל בסרגליק תספק לך 4 דברים:

  1. תשפוך עבורך אור בנושא:

עורך דין פלילי בבאר שבע

       2. תספק לך את המידע הדרוש להתנהלות נכונה בשלב ההתחלתי של התלונה / החקירה, ההליך.

       3. וכשתדע בפני מה אתה עומד ועו”ד בסרגליק לצידך, יעלמו הספקות ותבוא גם התקווה.

       4. עו”ד בסרגליק ילווה את התהליך כאילו הוא הלקוח וזה מאבק חייו עבורך.