עורך דין מסחרי

מנהלים חברה או בית עסק? צריכים ייעוץ משפטי הנוגע לפעילות שלכם?

ניהול של חברה או בית עסק דורש התנהלות משפטית מול גורמים חיצוניים ופנימיים כמו ספקים, לקוחות ועובדים. עורך דין מסחרי יכול לסייע לכם בכל התהליכים הנוגעים להסדרת הפעילות העסקית שלכם בין גופים שונים ולעזור לכם בניסוח הסכמים וחוזים מסחריים וכל עסקה הרלוונטית לבית העסק או לחברה שלכם. בנוסף לכך, עורך הדין יכול לסייע לכם בהליכי גישור במקרה של סכסוכים עסקיים על מנת למנוע פגיעה בהתנהלות העסקית השוטפת שלכם.

עו”ד מסחרי – יתרונות

עו”ד מסחרי מסייע במגוון פעולות עסקיות ומסחריות הדרושות לכם כמו ניהול מכרזים ובדיקת מכרזים לצורכי התאמה לפני התמודדות במרכז, הכנה של הסכמי התקשרות מול חברות פיתוח טכנולוגיות, ניסוח ובדיקת הסכמי שכירות וליסינג רכב וייצוג של החברה או העסק שלכם בערכאות משפטיות. למעשה, חשוב שיהיה לכם עורך דין קבוע אשר זמין עבורכם לכל פעולה הדורשת ידע או נגיעה משפטית. משרד עורכי דין המתמחה בדיני חוזים, הוא קריטי בכדי לספק לכם מגוון שירותים בתהליכים עסקיים פנימיים וחיצוניים ובתהליכים עסקיים בין לאומיים.

ייצוג משפטי במקרים של עבירות ני”ע

עבירות ני”ע כוללות 3 עבירות עיקריות: הנעה בתרמית, הרמת מניות ושימוש במידע פנים. ישנן עבירות נוספות כמו עבירות דיווח, כאשר כל העבירות הללו יכולות להציב אתכם בפני כתב אישום עם עונש מאסר בפועל. חשוב אם כן, להתייעץ עם משרד עורכי דין מקצועי במידה ואתם מואשמים במקרים של עבירות בניירות ערך. עניין עבירות של ניירות ערך עובר לחקירות של מחלקת מודיעין ובקרת מסחר ברשות ניירות ערך ולעיתים ישנם חוקרים מאגפים נוספים. בית המשפט המחוזי בתל אביב אחראי על ניהול רוב התיקים הפליליים הנוגעים לעבירות בניירות ערך וחשוב שיהיה לכם ייצוג משפטי מקצועי בעומדכם מול בית המשפט המחוזי בתל אביב.

קביעת פגישה עם עורך דין מסחרי

לקביעת פגישה עם עורך דין מסחרי מהטובים בארץ, צרו קשר עם משרד עורכי דין אייל בסרגליק ותוכלו לתאם פגישה כבר לימים הקרובים. המשרד עוסק בניהול תיקים פליליים בתחום ניירות ערך כבר קרוב ל-2 עשורים ברציפות והוא ישמח לסייע לכם בכל היבט משפטי הנוגע להאשמה הפלילית העומדת נגדכם.

פגישת ייעוץ עם עו"ד אייל בסרגליק תספק לך 4 דברים:

  1. תשפוך עבורך אור בנושא:

עורך דין מסחרי

       2. תספק לך את המידע הדרוש להתנהלות נכונה בשלב ההתחלתי של התלונה / החקירה, ההליך.

       3. וכשתדע בפני מה אתה עומד ועו”ד בסרגליק לצידך, יעלמו הספקות ותבוא גם התקווה.

       4. עו”ד בסרגליק ילווה את התהליך כאילו הוא הלקוח וזה מאבק חייו עבורך.