עו”ד תכנון ובניה

הואשמתם בעבירות פליליות בתחום התכנון והבנייה?

טיפול ממוקד בתיקים הנוגעים לתחום התכנון והבניה, הוא נדרש בכדי להמשיך בפרוייקטים שונים ולהשאיר את הקבלנים והעובדים בפרוייקט מוגנים מפני האשמות פליליות. במידה ואתם מואשמים בעבירות פליליות הנוגעות לתחום התכנון והבניה, תדעו שאתם לא לבד ויש לכם אפשרות לפנות לעו”ד תכנון ובניה המתמחה בדיני מקרקעין ויכול לסייע לכם בתהליך המשפטי הנדרש לכם. עורך הדין ינסח עבורכם את כתב ההגנה וייצג אתכם בבית המשפט במטרה לנקות אתכם מאשמה ולאפשר לכם להמשיך בעבודות הפרוייקט ללא פגיעה בהכנסות העתידיות שלכם.

עו”ד תמ”א 38 לייצוג בעבירות פליליות

פרוייקטים של תמ”א 38 מסוג 1 או תמ”א 38 מסוג 2, נמצאים בסיכון להגעה לערכאות משפטיות כאשר לעיתים מואשמים הקבלנים מסטייה מהיתר או בבניית תוכנית בלתי חוקית לפרוייקט. עו”ד תמ”א 38 המביא איתו ניסיון וידע בתחום, יכול לייצג אתכם בבית המשפט ולאסוף את כל המידע הרלוונטי לפרוייקט שלכם מאדריכלים, פועלים וכל גורם אשר יכול לסייע לכם בבניית קו הגנה יציב אשר יהווה בסיס להתמודדות מול האשמות נגדכם בבית המשפט. האשמות פליליות בתחום תכנון ובנייה יכולים להגיע לקנסות גדולים במיוחד ואף למאסר במקרים מסויימים ולכן ישנה חשיבות רבה לייצוג משפטי מקצועי של עו”ד במקרה שלכם.

ניהול תיקים פליליים בתחומי תכנון ובנייה

עו”ד תכנון ובניה מתמחה במגוון רחב של נושאים כגון עסקאות קומבינציה, הגדלת זכויות בנייה, התנגדויות לתוכניות בנייה ופרוייקטים גדולים של פינוי ובינוי. כל הנושא של התחדשות עירונית נמצא בתהליכי למידה מתקדמים וישנם תקדימים משפטיים רבים אשר יכולים לסייע לכם בקו ההגנה שלכם בבית המשפט. משרד עורכי דין המתמחה בתחום של התחדשות עירונית, יכול לקדם אתכם בתהליך המשפטי על מנת להעלות את הסיכויים לזיכוי מוחלט ולאפשר לכם להמשיך בעבודתכם בתהליכי הבנייה ללא עיכובים מיותרים אשר יכולים לפגוע בכם כלכלית בטווח הארוך.

פנייה לעו”ד תכנון ובניה מהטובים בארץ

לפרטים נוספים על שירותי עו”ד תכנון ובניה, צרו קשר עם משרד עורכי דין אייל בסרגליק ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לפרוייקט הבנייה שלכם. צוות המשרד ישמח לתאם איתכם פגישה ביום ובשעה הנוחים לכם ולקדם את התהליך המשפטי שלכם בצורה המהירה והיעילה ביותר.

פגישת ייעוץ עם עו"ד אייל בסרגליק תספק לך 4 דברים:

  1. תשפוך עבורך אור בנושא:

עו”ד תכנון ובניה

       2. תספק לך את המידע הדרוש להתנהלות נכונה בשלב ההתחלתי של התלונה / החקירה, ההליך.

       3. וכשתדע בפני מה אתה עומד ועו”ד בסרגליק לצידך, יעלמו הספקות ותבוא גם התקווה.

       4. עו”ד בסרגליק ילווה את התהליך כאילו הוא הלקוח וזה מאבק חייו עבורך.