עו”ד פלילי

נמצאים בהליך משפטי על עבירה פלילית?

וודאי תשמחו לדעת שאתם לא לבד! באמצעות פנייה לעורך דין פלילי, תוכלו להתמודד עם הטענות נגדכם בבית המשפט. חשוב להכיר את תיק התביעה נגדכם לעומקו ולהבין אילו עונשים צפויים לכם על-פי ההחלטה הסופית בבית המשפט. ייעוץ משפטי של עורך דין מנוסה יכול להבהיר לכם בצורה מקצועית את המצב בו אתם נמצאים.
 
ייצוג בע​בירות מחש
 
מאשימים אתכם בעבירה פלילית במסגרת תפקידכם במשטרת ישראל? בעבירות המועברות לטיפול אצל מחש, כדאי לקבל ייצוג הולם ומקצועי של עורך דין בתחום הפלילי. שוטר אשר מואשם בעבירה פלילית נדרש להתמודד עם פגיעה כלכלית מכיוון שאינו יכול לבצע את תפקידו כשוטר. ליווי מקצועי של עורך דין מנוסה יסייע לשוטרים, אשר מואשמים
בעבירות פליליות, ויביא אותם להתמודד בצורה הטובה ביותר בדיונים בבית המשפט.
 
ליטיגציה בבית המשפט
 
אם אתם נדרשים לייצוג של עורך דין בבית המשפט, אתם יכולים לפנות לעורך דין אשר עוסק בליטיגציה ויכול להעלות את הטיעונים שלכם בדיונים בבית המשפט. הטיעונים בכל דיון הם חשובים על מנת שתוכלו להתמודד עם האשמה העומדת נגדכם.
 
פנייה לעורך דין במקרים של עובדי שבס
 
עובדי שבס בישראל יכולים גם כן להיות מיוצגים על-ידי עורך דין במקרה והם מואשמים בביצוע עבירה פלילית כחלק מהעבודה שלהם. במקרים הללו ובמקרים של שוטרים אשר מואשמים בעבירות פליליות, ניתן לפנות למשרד עורכי דין אייל בסרגליק. צוות המשרד מלווה לקוחות מכל הארץ אשר עובדים בשב”ס או במשטרה ונמצאים תחת האשמה בעבירות פליליות.
 
למה כדאי לי לפנות לעורך דין פלילי?
 
עורך דין המתמחה בדינים הפליליים יידע לתת לכם ייעוץ והכוונה מקצועיים על מנת שתוכלו להתמודד עם הטיעונים נגדכם בחקירות מח”ש או בדיונים בבית המשפט. 
 
עורך דין פלילי ממשרד עורכי דין אייל בסרגליק
 
צוות משרד עורכי דין אייל בסרגליק ישמח לסייע לכם בכל הליך משפטי בו אתם נמצאים. מאמינים שאתם זכאים באופן מוחלט? לא מעוניינים למצוא את עצמכם בכלא? התקשרו כבר עכשיו למשרד אייל בסרגליק וקבעו פגישה עם עורך דין מהתחום הפלילי של המשרד. עורך דין של המשרד ישמח לעזור לכם בכל שלב של ההליך המשפטי העומד נגדכם.

פגישת ייעוץ עם עו"ד אייל בסרגליק תספק לך 4 דברים:

  1. תשפוך עבורך אור בנושא:

עו”ד פלילי

       2. תספק לך את המידע הדרוש להתנהלות נכונה בשלב ההתחלתי של התלונה / החקירה, ההליך.

       3. וכשתדע בפני מה אתה עומד ועו”ד בסרגליק לצידך, יעלמו הספקות ותבוא גם התקווה.

       4. עו”ד בסרגליק ילווה את התהליך כאילו הוא הלקוח וזה מאבק חייו עבורך.

עו”ד פלילי

מהו משפט פלילי?
המשפט הפלילי – מהו איסור פלילי:
המשפט הפלילי קובע מהי התנהגות מותרת ומהי התנהגות פסולה, אשר דורשת ענישה, העמדה לדין, וחלופות אחרות שיכללו הרתעה. עבירות בתחום הפלילי מתחלקות לשני תחומים: עבירות צווארון כחול ועבירות צווארון לבן.
מעורך דין פלילי, ומסניגור פלילי בפרט, נדרשת שליטה מוחלטת בסדרי הדין, ובחוק העונשין.נדרש מחד, הכרה ובקיאות בתחום הפלילי, ובדין הפלילי, ומנגד הכרה של סולם רשויות התביעה, החל מתחנת המשטרה המקומית, וכלה בפרקליטות המדינה, בדרגות הגבוהות ביותר.

ללקוח, אשר נתקל לראשונה בתחום זה, עלולות להיות השלכות כבדות לכל ימי חייו; כתוצאה ממה שיאמר ויעשה ברגעים הראשונים בחקירתו, במשפטו ובהמשך.
לפיכך, הליווי צריך להיעשות, מהרגע הראשון ועד לתום ההליך ע”י עו”ד פלילי מיומן.
הליווי צריך להיות אינטנסיבי, מתוזמן, עם זמינות מלאה.

ייצוג פלילי – רק אצל הטובים ביותר!
עו”ד אייל בסרגליק, נמנה על בכירי עוה”ד הפליליים בארץ.
בעברו המקצועי של עו”ד בסרגליק, ניסיון עשיר בייצוג בתיקים בתחום הפלילי, ובפרט בתחום צווארון הלבן, ושורה ארוכה של זיכויים בתיקים רבים, בתחומים אלו.
לקוחות רבים, ביניהם חברי כנסת, שרים, מפקדים בכירים במשטרה ובצבא,  אנשי עסקים בכירים ובכירים  במשק, פנו לשכור את שירותיו של עו”ד בסרגליק.

נושאים נוספים במשפט פלילי:

עו”ד פלילי

המשפט הפלילי קובע מהי התנהגות מותרת ומהי התנהגות פסולה, אשר דורשת ענישה, העמדה לדין, וחלופות אחרות שיכללו הרתעה. עבירות בתחום הפלילי מתחלקות לשני תחומים: עבירות צווארון כחול ועבירות צווארון לבן.

שחרור ממעצרים

הליווי בשלב החקירה, משליך בהכרח, על התנהלות התיק כולו. כאשר החשוד משתחרר ממעצר, מוקדם ככל הניתן, הדבר מקדם את אפשרותו לחזור לחייו התקינים, ככל שניתן מהר, וכן, מוריד את הלחץ התקשורתי.

ייצוג מול שב”ס

שירות בתי הסוהר, הינו בעל אחריות על החזקת אסירים ועצורים ומשמרות. אחריות זו, למילוי צרכיהם הבסיסיים ולהקניית כלים מתקנים, חייבת להיות מלווה על שמירה על כבודה ובמטרה לשפר את אפשרותם לחזור לחברה עם שחרורם.

עבירות סייבר ועבירות פדופיליה ברשת

עבירות מחשב וסייבר הינו תחום משפט ספציפי וייחודי. התחום מתמקד בפעילות פלילית אשר משתרעת ברחבי רשת האינטרנט ובאמצעות שימוש במחשבים. העובדה שקיימת מהפכה של ממש בתחום האינטרנטי, העידן הטכנולוגי וכמובן מהפכת המידע, הובילו לתוצאה שבה כל פעילות כמעט, מבוצעת באמצעות מחשב ואינטרנט.

ייצוג מול מח”ש

טרם הקמת המחלקה לחקירות שוטרים, חקירות השוטרים היו נעשות ע”י היחידה המשטרתית לחקירות פנים. כך, נוצר מצב אבסורדי שהיחידה הייתה נתונה לביקורת ע”י כך שחקרה עצמה.

ייצוג נפגעי עבירה

ייצוג משפטי של נפגעי עבירות פליליות, שמירה על זכויותיהם בהליכים מול המשטרה, התביעה ומבצע העבירה משלב החקירה והמשפט, ההליכים הפליליים ובכלל זה עררים, הליכים אזרחיים ועד קבלת פיצויי כספי ממבצע העבירה.

פגישת ייעוץ עם עו"ד אייל בסרגליק תספק לך 4 דברים:​